Działalność Volteko.pl to odpowiedź na rosnące zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii. Proponujemy produkty, które pozwalają na obniżenie rachunków za energię elektryczną czy też wygenerowanie dodatkowych przychodów. Oferujemy rozwiązania zarówno dla inwestorów indywidualnych jak również instytucjonalnych. W naszym asortymencie znajdują się elektrownie słoneczne, systemy podgrzewania wody, lampy solarne oraz hybrydowe.

Elektrownie słoneczne są idealnym źródłem energii elektrycznej, które pozwalają na generowanie każdego dnia sporych oszczędności a także uniezależnienie się od rosnących cen energii elektrycznej. Oferowane przez nas produkty cechują się innowacyjnością, wysoką wydajnością i efektywnością pracy a także niespotykaną trwałością. Równocześnie elektrownie słoneczne to także możliwość zastosowania technologii zwiększających wartość nieruchomości a także systemów przyjaznych dla środowiska. Nasza oferta obejmuje wysokiej klasy polskie moduły fotowoltaiczne oraz urządzenia funkcjonalne znanych i renomowanych producentów. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z ofertą.

Lampy solarne oraz hybrydowe to źródła oświetlenia stosowane na otwartych powierzchniach wykorzystujące wyłącznie energię ze źródeł odnawialnych. Lampy są odporne na czynniki atmosferyczne, ich konstrukcja jest solidna, a montaż szybki i łatwy. Lampy solarne oraz hybrydowe mają szerokie zastosowanie, gdyż można je zamontować wszędzie tam gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci energetycznej lub gdy jest to nieuzasadnione ekonomicznie. Przykładowe zasosowania to ogrody, przejścia dla pieszych, skrzyżowania i innych miejscach. System automatycznego zapalania zmierzchowego sprawia, że rozwiązanie to staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

W naszej działalności zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii proponując rozwiązania dla gospodarstw domowych, małych i średnich firm oraz zakładów przemysłowych.

Volteko.pl zapewnia przede wszystkim:
– doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii
– projektowanie systemów fotowoltaicznych,
– montaż oraz uruchomienie systemów pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł
– sporządzanie wniosków o przyłączenie instalacji do sieci operatora energetycznego
– doradztwo finansowe – określenie optymalnego sposobu finansowania inwestycji

 

Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości, innowacyjnej technologii,  większych uzysków oraz polskiego produktu – skontaktuj się z nami!