Elektrownie słoneczne są najbardziej ekologiczną formą pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii. Moduły fotowoltaiczne wraz z urządzeniami funkcjonalnymi stanowią system produkujący czystą energię i są ogólnodostępne zarówno dla dużych inwestorów, małych firm, jak i gospodarstw domowych.

elektrownia słoneczna new

Elektrownia słoneczna to obecnie jeden z najpopularniejszych oferowanych przez nas produktów, a zarazem najlepszy sposób zaoszczędzania pieniędzy przez Klienta. Dzięki relatywnie niewielkim nakładom finansowym każdy właściciel budynku może zapewnić sobie w pełni ekologiczną energię. Do budowy elektrowni wykorzystujemy tylko najlepsze produkty. Moduły fotowoltaiczne III generacji produkowane przez firmę FreeVolt oraz inwertery renomowanej austriackiej firmy Fronius. Oferowane elementy składowe posiadają świadectwa znanych jednostek certyfikacyjnych takich jak TUV Rheinland, zaś sam proces ich produkcji certyfikowany jest wg standardów ISO 9001.

 

Moduły fotowoltaiczne III generacji – Smart Wire:

Moduły fotowoltaiczne III generacji – Smart Wire to Polski produkt, zbudowany na bazie innowacyjnej szwajcarskiej technologii Smart Wire oraz z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów.
Technologia Smart Wire polega na zastosowaniu siatki przewodów na płaszczyźnie ogniwa fotowoltaicznego zamiast konwencjonalnego rozwiązania jakim są szyny połączeniowe zwiększa to skuteczność produkcji energii oraz zdecydowanie poprawia trwałość modułu.

Moduły FreeVolt charakteryzują się następującymi właściwościami:
– szwajcarska technologia najwyższej jakości
– wysoko efektywna technologia ogniw, większe uzyski energetyczne
– innowacyjna technologia
– brak efektów LID (degradacja wywołana padającym światłem)
– brak efektów PID (degradacja indukowanym napięciem)
– zastosowanie wyjątkowo odpornej i szczelnej folii TPO do laminacji modułu
– doskonały współczynnik temperaturowy
– hartowane szkło solarne o grubości 3,2 mm
– zewnętrzna powierzchnia szkła pokryta powłoką antyrefleksyjną
– dodatnia tolerancja mocy znamionowej

producenci-2

Karta katalogowa moduł Freevolt MONO 275 Wp

Karta katalogowa moduł Freevolt MONO PERC 285 Wp

Falownik – Fronius Symo / Fronius Galvo
Falowniki charakteryzujące się prostym, ale niezwykle dobrze przemyślanym montażem. Instalacja falownika polega na oddzielnym montażu sekcji z modułami mocy oraz sekcji przyłącza DC/AC. Obie sekcje łączone są za pomocą tzw. systemu Power-Plug znacząco ułatwiającego całą operację.
Falowniki Fronius charakteryzują się następującymi właściwościami:
– Zintegrowany przekaźnik zarządzania energią
– Zintegrowany rejestrator danych
– Proste podłączenie do internetu (WiFi, LAN)
– Najbardziej przyszłościowy w swojej klasie
– Idealny dla gospodarstw domowych
– Idealny przy produkcji prądu na własny użytek

Karta katalogowa falowniki FRONIUS

Elektrownia słoneczna to doskonały pomysł na wykorzystanie niezagospodarowanej przestrzeni dachowej lub powierzchni gruntu, na której można zainstalować panele fotowoltaiczne. Jej zasada działania jest niezwykle prosta, ale też skuteczna, a wszystko to dzięki zastosowanym najnowocześniejszym technologiom. Wytwarzany przez moduły fotowoltaiczne prąd, trafia dalej do inwertera, który jest sercem całego systemu. Całość przystosowana jest do połączenia z siecią energetyczną, co umożliwia dalszą odsprzedaż prądu i uzyskiwanie z tego tytułu dodatkowych przychodów.

 

Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości, innowacyjnej technologii, większych uzysków oraz polskiego produktu – skontaktuj się z nami!