Elektrownie słoneczne są najbardziej ekologiczną formą pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii. Moduły fotowoltaiczne wraz z urządzeniami funkcjonalnymi stanowią system produkujący czystą energię i są ogólnodostępne zarówno dla dużych inwestorów, małych firm, jak i gospodarstw domowych.elektrownia słoneczna new
Elektrownia słoneczna to obecnie jeden z najpopularniejszych oferowanych przez nas produktów, a zarazem najlepszy sposób zaoszczędzania pieniędzy przez Klienta. Dzięki relatywnie niewielkim nakładom finansowym każdy właściciel budynku może zapewnić sobie w pełni ekologiczną energię. Do budowy elektrowni wykorzystujemy tylko najlepsze produkty. Moduły fotowoltaiczne III generacji produkowane przez firmę FreeVolt oraz inwertery renomowanej austriackiej firmy Fronius. Oferowane elementy składowe posiadają świadectwa znanych jednostek certyfikacyjnych takich jak TUV Rheinland, zaś sam proces ich produkcji certyfikowany jest wg standardów ISO 9001.
Moduły fotowoltaiczne III generacji – EESM Premium:

freevolt logo z modułem– Szwajcarska technologia najwyższej jakości
– Wysoko efektywna technologia ogniw
– Doskonały współczynnik temperaturowy
– Hartowane szkło solarne o grubości 3,2 mm
– 25 lat gwarancji na 80% mocy minimalnej
– Dodatnia tolerancja mocy znamionowej
Falownik – Fronius Symo / Fronius Galvo
Falowniki charakteryzujące się prostym, ale niezwykle dobrze przemyślanym montażem. Instalacja falownika polega na oddzielnym montażu sekcji z modułami mocy oraz sekcji przyłącza DC/AC. Obie sekcje łączone są za  pomocą   tzw. systemu Power-Plufronius logo z inwerteremg znacząco ułatwiającego całą operację.
– Zintegrowany przekaźnik zarządzania energią
– Zintegrowany rejestrator danych
– Proste podłączenie do internetu (WiFi, LAN)
– Najbardziej przyszłościowy w swojej klasie
– Idealny dla gospodarstw domowych
– Idealny przy produkcji prądu na własny użytek
Elektrownia słoneczna to doskonały pomysł na wykorzystanie niezagospodarowanej przestrzeni dachowej lub powierzchni gruntu, na której można zainstalować panele fotowoltaiczne. Jej zasada działania jest niezwykle prosta, ale też skuteczna, a wszystko to dzięki zastosowanym najnowocześniejszym technologiom. Wytwarzany przez moduły fotowoltaiczne prąd, trafia dalej do inwertera, który jest sercem całego systemu. Całość przystosowana jest do połączenia z siecią energetyczną, co umożliwia dalszą odsprzedaż prądu i uzyskiwanie z tego tytułu dodatkowych przychodów.

 

Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości, innowacyjnej technologii,  większych uzysków oraz polskiego produktu – skontaktuj się z nami!